BANKIETY

Drodzy Państwo oferujemy Wam możliwość przygotowania bankietów. W naszym uroczej restauracji możecie zorganizować chrzciny, komunie, stypy lub imprezy imieninowe, urodzinowe. Co roku organizujemy bale karnawałowe, andrzejki oraz sylwester.

Nasi goście zawsze miło wspominają spędzone u nas chwile.

Mili Moi - Restauracja - Chrzest

Chrzest

Bardzo ważna i uroczysta chwila dla całej rodziny. Dla rodziców nowo narodzonego malucha zaś duża radość, ale również spory stres. Pomożemy Wam zorganizować całą uroczystość, zadbamy o każdy szczegół. Dostosujemy się do Państwa potrzeb.

Mili Moi - Restauracja - Urodziny

Urodziny i imieniny

Przyjęcie urodzinowe jest bardzo ważną imprezą okolicznościową, na której spotykają się znajomi i rodzina. Wiele osób jednak nie wie jak do tego przyjęcia się przygotować. Zastanawiacie się nad menu, doborem muzyki i miejsca… Już nie musicie. Zostawcie nam organizację jubileuszy i bawcie się dobrze.

Zapraszamy do omówienia szczegółowych organizowanych imienin i urodzin oraz ustalenia menu.

Komunia

To ogromne przeżycie, nie tylko dla dzieci, ale również dla rodziców. To oni czuwają nad przygotowaniami do sakramentu, organizują przyjęcie, pilnują idealnego przebiegu całości. Pomożemy Wam radośnie przeżyć ten wyjątkowy dzień. Świętujcie uroczystość z dzieckiem i przybyłą rodziną, a my zajmiemy resztą.

Dla Was drodzy rodzice przygotujemy miejsce, w którym cała rodzina będzie się czuć wyjątkowo.

Stypa

Ta celebrowana od setek lat uroczystość, odbywa się po ostatnim pożegnaniu zmarłej osoby. Przede wszystkim jest poświęcona Jej pamięci. To właśnie podczas stypy wspominamy dokonania naszej bliskiej zmarłej, wymieniamy myśli o bliskości z drugim człowiekiem.

Zadbamy aby ten ten dzień przeminął Państwu w dostojnej atmosferze

Mili Moi - Restauracja - Wesela

Bale

Karnawałowy, maturalny, sylwestrowy, charytatywny, a może maskowy? Jest wiele okazji do tego, aby doskonale bawić się podczas eleganckiego przyjęcia. Restauracja „Mili Moi” oferuje Państwu swój profesjonalizm, najwyższej klasy obsługę i wyjątkową kuchnię dostosowaną do potrzeb i gustów naszych gości.

Co roku organizujemy bale karnawałowe, andrzejkowe i sylwestrowe, które cenią sobie nasi stali bywalcy, a nowi są zachwyceni możliwością dobrej zabawy.

Imprezy

Zaproponuj organizację imprezy okolicznościowej, a my dołożymy wszelkich starań, aby zadowolić Wasze gusta. Dzień Kobiet, Walentynki, Spotkanie Rodzinne, Wieczór Kawalerski lub Panieński, a może Koncert. My dla Państwa przygotujemy kompleksowe atrakcje i świetną zabawę.

Catering

Oferujemy Państwu catering:

  • catering na konferencje,
  • catering na szkolenia,
  • catering na prezentacje nowych produktów,
  • wigilie firmowe,
  • catering na otwarcia obiektów,
  • catering na eventy firmowe,
  • przerwy kawowe,

Zapewniamy przygotowanie cateringu na imprezy typu: chrzciny, komunie, prywatki, itp.

GALERIA